Bayanlar Türellikte Ne İster?

admin Ataköy Escort 27 Mayıs 2022

Erkeklerin kadınlara yaklaşma tarzı cinselliğe ciddi ölçüde yön vermektedir. Bayanlar cinsellikte ne ister soranlara öncelikle duygusal yaklaşımdan söz etmekte fayda var. Bunun üzerine:

  • Hissal olmayan bir seks beklentisinin dile dökülmesi kadınların hoşuna gitmez. 
  • Sevişmelerin duygusal bir boyutta başlaması kadınların haz duymalarını sağlar. 

Bayanlar tatmin olması öyle kolay olmuyor. Tatmin olmaları açısından yaklaşımın önemli bir yere sahip olduğunu unutmamak gerekiyor. Ancak bu duygusallığı da yerine tutmanızda fayda var. Şöyle ki aşırı derece duygusal olmakta kadınların hoşuna gitmez. Çekici olması açısından duygusal ölçüyü iyi ayarlamak ve de sekse geçmek en doğrusu olacaktır. 

Bayanlar Nasıl Tatmin Olur?

Bayanlar cinsellikte ne ister merak edenlere iletişimden söz etmek gerekiyor. Seks sırasında da iletişime özen göstermekte

Bayanlar Türellikte Ne İster

fayda var. Çünkü kadınlar seks esnasında da konuşmayı sever ve erkeklerin tatlı sözlerine ihtiyaç duyar. 

Sıradan sohbetlere geçmek tatmin duymalarına engel olabilir. Bunun yerine kışkırtıcı bir sohbetin gerçekleşmesi kadınların haz duymalarını sağlar. Özdeş şekilde iletişim kadar ilgiyi de es geçmemeli ve:

  • Sevişmeden sonra da kadınlara ilgili davranmaya özen göstermek gerekiyor. 
  • İlgi ile alakanızı sözleriniz ile belli etmeniz fayda sağlıyor. 

Türellikte kadınlar ilgiden asla ödün vermiyor. Her zaman olduğu gibi seks birlikteliği sırasında da ilginizi eksik kılmanız tatmin olmalarına engel oluyor. Bu durum çiftlerin seksten yeteri kadar zevk duymamalarına neden oluyor. 

Bayanlar Nasıl İstek Duyar?

Bayanlar Türellikte Ne İster

İsteklu bir birliktelik için kadınları anlamak ve de isteklerine yanıt vermek en doğrusu olacaktır. Bayanlar cinsellikte ne ister öğrenerek zevk dolu bir birlikteliğe geçmekte fayda var. 

Bayanların beli başlı zevk noktalarının olduğunu unutmamak gerekiyor. Bu noktalara hakim olmanız kadınların baştan çıkmasını sağlıyor. Benzer şekilde:

  • Erken boşalmanın önüne geçmek kadınların daha da haz duymalarını sağlar. 
  • Çok geç boşalmanız da kadınların belirli bir süre sonra isteksiz olmalarına neden olabilir. 

Bunlara ek olarak pozisyonları da es geçmemek gerekiyor. Bayanlar farklı pozisyonları denemekten büyük haz duyar. Hatta en fazla haz duydukları pozisyon hangisi öğrenerek cinsel birlikteliğe yön vermeniz etkili bir sonuç almanızı sağlayacaktır. 

Bayanlar İçin Ön Sevişme Taktikleri 

Beylerin dikkate alması gereken bir diğer husus ön sevişme olmalıdır. Çünkü kadınlar ön sevişmenin uzun ve de etkili olması halinde daha fazla tatmin olmaktadır. İsteklu hale gelmelerinde ön sevişme önem arz eder ve bunun için:

  • Seksi bir takım oyunlar ile ön sevişmenin tadını çıkartmaya başlayabilirsiniz. 
  • Ön sevişmeyi hızlı bir şekilde es geçmek haz duymalarına engel olacaktır. 

İlgili bir tutum içerisinde olmanız seksin sıradışı hale gelmesinde etkili oluyor. Beylerin istekli ve de ilgili halleri kadınları baştan çıkartıyor. Bunun gibi seks sırasında da yine ilgili ve de hoş sohbetli olmaları istenilen sonuçların alınmasını sağlıyor. 

Etiket yok

141 gösterim, 2 gün

  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir