İlişkilerde Bayan Nasıl Davranmalı

admin Ataköy Escort Bayan 8 Temmuz 2022

Bir ilişkide kadın ve genç erkeğin ortak olarak ilişkilerini sağlam bir temele oturtmak için öncelikle sadakat sahibi olmaları gerekir.

İlişkilerde Bayan Nasıl Davranmalı

İlişkilerde kadın nasıl davranmalı; ilişkilerde sadece kadınların değil erkeklerin de partnerine güvenmesi gerekir. Karşılıklı olarak güven olmadan herhangi bir şekilde ilişkinin sağlıklı olarak ilerlemesi mümkün değildir. Bayanların ilişkide karşısındaki partnerini sadece ona karşı bir argüman üretmek için değil sadece onu anlamak için dinlemesi gerekir. Sevgilinizin ya da eşinizin size söylediği her şeye karşı şüpheci yaklaşmanız sizi ilişkide paronayak gösterecektir. 

İlişkilerde Bayanların Yaptığı Hatalar

İlişkilerin sağlıklı olarak başlaması için kendinizi karşı tarafa farklı tanıtmamalısınız. Bayanların bir ilişki sırasında yaptığı en büyük hata eski ilişkileri nedeni ile şimdiki ilişkisinde güven sorunu yaşamasıdır. İlişkilerde kadın nasıl davranmalı; 

  • İlişkilerde kadınların olay çıkmasın diye sürekli olarak alttan almayı ya da olaylara uyum sağlamayı bırakması gerekir.
  • Bayanların ilişkide yaptığı en büyük hatalardan biri eşinin ya da sevgisinin annesi gibi davranmasıdır.
  • İlişkide sürekli olarak karşı tarafın hatalarını görmezden gelmek
  • Kendisinden her şekilde taviz vermek
  • Hatasını kabul etmemek
  • Özür dilemekten çekinmek
  • Bağlanmaktan korkan erkekleri düzeltebileceğini düşünmek

Sürekli olarak uyum sağlayan olmak ve kendi fikrini dile getirmemek ve çekimser kalmak ilişkide sürekli olarak yönetilen konuma düşmenize neden olabilir. Bu nedenle istemediğiniz bir şey karşısında tepki vermekten çekinmeyin. Her zaman her şeye uyum sağlayan olmak iyi bir şey değil bazı durumlarda gıcık olmak da gerekir. 

Her şeyin kontrolünü sevgilinizin ya da eşinizin eline bırakmayın.  Bu ilişkiyi iki kişi yaşıyorsunuz bu nedenle ilişkide ağırlığınızı hissettirmekten çekinmeyin. Size değer vermeyen ya da fikirlerinizi önemsemeyen bir kişi ile olan ilişkinizi sonlandırmaktan asla çekinmeyin çünkü bu ilişki sizi asla mutlu etmez. 

Mutlu İlişki İçin Bayan Ne Yapmalı?

İlişkilerde Bayan Nasıl Davranmalı

Mutlu ilişki için kadın sürekli kendinden ödün vermeyi bırakmalıdır. Bayanın kendinden sürekli olarak ödün verdiği bir ilişki de mutlu olması mümkün değildir. Bayan ilişkide kendinden ödün vermeyi bıraktığı anda ilişkideki sorunlar kendisini gösterecektir. Sürekli verdiğiniz ancak hiçbir karşılık almadığınız ilişkiler tek taraflı yaşanır ve sonunda üzülen siz olursunuz. Mutlu ilişki için size değer verdiğinden emin olduğunuz bir kişi ile yola çıkmalısınız. İlişkilerde kadın nasıl davranmalı; mutlu bir ilişki için kadınların eski ilişkilerindeki güvensizlikleri kenara bırakması gerekir. 

İlişkilerde Burç Ahenku Önemli Mi?

İlişkilerde burç uyumu kişilerin birbirini tamamlayabilmesi açısından son derece önemlidir. Çiftlerin burçları birbiri ile uyumlu olduğunda daha uzun soluklu ve mutlu ilişki yaşadıkları yapılan araştırmalar ile kanıtlanmıştır. 

İlişkilerde sürekli Trip Atan Bayan 

İlişkilerde sürekli trip atan bir kadın duygusal bağlanma olarak tam anlamı ile gelişemediğinin bir göstergesidir. Sürekli küsmek ve trip atmak olgun bir ilişkide kabul edilebilecek bir davranış değildir. 

Etiket yok

54 gösterim, 1 gün

  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir