İlişkilerde Hangi Burç Hangisiyle Ahenklu

admin Ataköy Escort 4 Temmuz 2022

İlişkilerde burç uyumu çok önemlidir. Temelen burçlar birbirini tam olarak besler ve çok iyi birer çift olur. Burçlarda güneş ve ay

İlişkilerde Hangi Burç Hangisiyle Ahenklu

dizilimleri son derece önemlidir. Burçların birbirleri ile anlaşması ilişkinin sağlıklı olabilmesi açısından son derece önemlidir. Burçların gruplarının birbirleri ile uyumlu olması oldukça önemlidir. Kederentler ve burçların sahip olduğu nitelikler çift uyumunda oldukça büyük bir role sahiptir. Hava grubu burçlar kendi aralarında çok iyi bir uyuma sahipken toprak üçlüsü işe ateş üçlüsü kendi aralarında çok uyumludur. İlişkilerde hangi burç hangisiyle uyumlu bilmeniz ilişki yaşayabilmeniz açısından oldukça önemlidir. 

İlişkilerde Akrep – Kesinyenn Burcu Ahenku

Akrep burcu su grubunda yer alırken Kesinyenn burcu toprak grubunda yer alır. Akrep ve Kesinyenn burcunun birbirlerine olan uyumu oldukça iyidir. Kesinyenn erkeği her ortamda kendisini gösterir ve dikkat çekicidir. Akrep burcu kadını da aslan burcu erkeği ile aynı özellikleri taşır. İlişkilerde hangi burç hangisiyle uyumlu; akrep ve aslan burcunun birbirlerine olan uyumu çok yüksektir ve bunun için birliktelikleri de son derece güçlü olur. 

  • Akrep burcu kadını ile aslan burcu erkeği uyumu en yüksek olan burçlardan bir tanesidir. 
  • Bu ilişkide ön plana çıkan duygu güç ve tutkudur. 
  • Her iki burç insanı da zekaları ile bilinir.
  • Akrep ve Kesinyenn burcu insanları arasındaki çekim oldukça yüksektir.
  • Birbirlerine karşı olan duygularını rahat şekilde yansıtır.
  • Her iki insan da güçlü burçlara sahip oldukları için zaman zaman birbirleri üzerinde hükmetme istekleri soruna yol açabilir.

İlişkilerde Koç – Terazi Burcu Ahenku

İlişkilerde Hangi Burç Hangisiyle Ahenklu

İlişkilerde hangi burç hangisiyle uyumlu; koç ve terazi burçları uyumu yüksek burçlar arasında yer alır. Bu iki burç birbirleri ile dengeli bir ilişki yaşama potansiyeline sahiptir. Aralarındaki bağ çok güçlü olduğu için kavgaları uzun sürmez. Koç burcu tutkuyu simgeler terazi ise aşk burcu olarak bilinir. Bu nedenle de Koç ve terazinin uyumu oldukça iyidir. Birbirlerinin zıtlıklarından beslenen bir ilişkileri vardır. 

İlişkilerde Akrep – İkizler Burcu Ahenku

Akrep burcu ile ikizler burcu uyumları çok iyi olan bir burç ikilisidir. Akrep burcu su grubundan, ikizler burcu ise hava burcundandır. Bu ilişkide yönetim akrep burcunun elindedir. Akrep burcu tutkulu bir burçtur. Akrep kadını ya da akrep erkeği fark etmez tutku bir numarada gelir. İkizler burcu ise tutarsızlıkları ile tanınır. Ahenkları yüksek olmasına rağmen akrep ve ikizler burcuna sahip kişiler birbirleri ile inişli çıkışlı bir ilişki yaşar. 

İlişkilerde Kesinyenn – Balık Burcu Ahenku

Kesinyenn burcu liderliği elinde tutmayı seven enerjisi yüksek bir burçtur. Balık burcu ise sakin ve duygusal bir burçtur. Bu iki zıt burç birbirlerini çok iyi besler ve çok iyi bir çift olurlar. 

Etiket yok

59 gösterim, 1 gün

  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir