İlişkilerde En Popüler Trip Atma Konuları

admin Ataköy Escort 28 Haziran 2022

Bayanlar ile ilgili ilişkilerde en çok trip atan taraf olduğuna dair bir şehir efsanesi vardır. Ancak erkekler çoğu zaman

İlişkilerde En Popüler Trip Atma Konuları

kadınlardan daha fazla trip atar. İlişkilerde en popüler trip atma konuları kişilerin yaptığı eylemlere göre değişebilir. Çoğu zaman trip atmak için belirli bir neden yoktur. Yalınce o gün daha önce söyledikleri ya da yaptıkları aklına gelir ve trip atarsın. Ama fazla trip aşık usandırır ve ilişkinizi olumsuz yönde etkiler. Trip atmak çoğu zaman karşı taraftan ilgi alamamaktan kaynaklanır.

İlişkilerde Eski Sevgili Konusu

Her iki taraf için de eski sevgili konusunun açılması ilişkilerde en popüler trip atma konuları arasında bulunur. Eski sevgiliniz hakkında yeni ilişkinizde olumlu ya da olumsuz bahsetmeniz trip atılmasına neden olacaktır.

Eğer trip yemek istemiyorsanız eski sevgili konusunu ilişkinizde gündeme getirmemeniz sizin için daha doğru olacaktır. Sevgilinize bir konuda eski sevgilinizin daha iyi olduğunu söylemek, o beni dinlerdi ya da aynı onun gibi oldun demek bu ilişkiyi temelden sarsacak bir hareket olur. 

Sürekli olarak eski sevgili konusunun gündeme gelmesi onun eskide kalamadığı anlamına gelir ve ilişkinizi sarsar. Bu nedenle sevgilinize eski sevgilinizden bahsetmemelisiniz.

İlişkilerde Romantik Olmamak

İlişkilerde romantik hamleler gelmesi karşı tarafa değer verildiğinin bir göstergesidir. Bu nedenle de oldukça önemlidir. İlişkilerde karşı tarafa çiçek almak ya da o beğenir diğer gördüğünüz herhangi küçük bir şeyi hediye almak romantik bir davranıştır. İlla lüks restorantlar, mum ışığı altında yemekler ya da şiir okumaları ile romantiklik yapılması gerekmez.

Yalınce o hoşlanır diye yapılan şeyler en naif romantiklik örnekleridir. İlişkilerde en popüler trip atma konuları arasında romantik olmamak gelir. Karşı taraf neden bana hiç çiçek almıyorsun dedikten sonra ona çiçek almanız romantik bir hamle olmaz. Böyle şeylerin size söylenmeden yapılması ve düşünülmesi gerekir. 

İlişkilerde Şahıssel Alanlar

İlişkilerde En Popüler Trip Atma Konuları

İlişkilerde kişisel alanların olması gerekir. Eğer birbirinizin kişisel alanlarına saygı duymazsanız ilişkinizi yürütemezsiniz. Telefonlarınız, mesajlaşmalarınız ve sosyal medya hesaplarınız kişisel alanlarınızdandır. Eğer sürekli olarak birbirinizin telefonunu incelemek istiyorsanız güvensiz olduğunuzu gösterir ve bu da ilişkinizde ciddi sorunlar yaşamanıza neden olur. 

İlişkilerde kişisel alanlarınızın olması ve birbirinizin alanlarına müdahale etmemeniz sağlıklı bir ilişki yaşadığınız anlamına gelir. Bununla birlikte ilişkinizde trip atacak herhangi bir sorun ile karşılaşmazsınız. 

  • Şahıssel alan bedensel ve ruhsal bir ihtiyaçtır.
  • Araştırmalar mutlu çiftleri incelediğinde birbirlerine körü körüne bağlı olmadıklarını gösterir. 
  • Bireysellik gelişmiş bir ilişki için oldukça önemlidir.
  • Eğer kendi kendinize vakit geçirebiliyorsanız ilişkilerinizi daha sağlam temeller üzerine kurmaya yatkın olduğunuz anlamına gelir.

İlişkilerde Kuvvet Kurmak

İlişkilerde birbiriniz üzerinde baskı kurmanız sağlıksız bir ilişkiniz olduğu anlamındadır. Çiftler birbiri üzerinde sürekli baskı kurmaya ve kendi istediğini kabullendirmeye çalışırsa bu sağlıklı bir ilişki olmaktan çıkar.

Etiket yok

210 gösterim, 1 gün

  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir