Türellikte En İyi Burç 

admin Ataköy Escort 23 Mayıs 2022

Astrolojik tüyolar cinsel birlikteliğe yön vermek adına önemli bir yere sahiptir. Bunun üzerine merak edenlere başta cinsellikte en iyi burç sıralamaları yapılır ve akrep ile başlanır. Listeenin başında yer alan akrep burcuna dair:

  • Tutkulu burçlar hangileri soranlara en başta akrepten söz etmek gerekir. 
  • Türel ilişkide enerjisi en yüksek olan burç olarak kabul edilir. 

Akrep burcuna sahip olan kişilerin farklılıklara açık olduğu görülüyor. Değişik cinsel deneyimlerin tadını çıkartmak için can attıkları gözlemleniyor. Özdeş zamanda cinsel formlarda herhangi bir sınıra yer verilmiyor. Sınırsız ve de son derece eğlenceli olan seks adına akrep burçları başı çekiyor. 

Sekste Başı Çeken Burçlar 

Türellikle en iyi burç araştırmanız neticesinde başı çekenin akrep olduğunu göreceksiniz. Akrep kadar iddialı olan bir diğer

Türellikte En Güzel Burç

burcun ise aslan olduğunu unutmamak gerekir. 

Kendine has bir tarzı olan aslan burcu her daim ‘yönetici’ kabul edilir ve ilgi odağı olmaktan hoşnut duyar. Türellikle alakalı özelliklerinden de söz etmek gerekirse:

  • Değişik cinsel formlara karşı deneyimli oldukları gözlemlenir. 
  • Seks oyunlarına merak olmaları da öne çıkmalarını sağlar. 

Kesinyenn burcu birisi ile birlikteliğe geçmeden önce isteklerinizi net bir şekilde dile dökmeniz faydalı olacaktır. Çünkü aslan burcu kişiler çok fazla kendilerini düşünürler. Bunun yerine ilişkide kendi isteklerinizi de öne çıkarmak isterseniz en başta arzularını dile dökmeniz en doğrusu olacaktır. 

En Erotik Burçlar Hangileri?

Türellikle en iyi burç sıralamalarında başı çekenler akrep ile aslan oluyor. Tekrar sıralamadan devam etmek gerekirse bunlar arasına kova burcu da ekleniyor. 

Net ve de sert bir tavır içerisinde olan kova burçlarının sekste iddialı yapısı ile öne çıktıkları görülüyor. Söz konusu cinsel birliktelik olduğu zaman:

  • Tabii bir şekilde gerçekleşen cinsel formlara merak duyarlar. 
  • Kuvvetlayıcı olmayan ve de tutkulu bir birlikteliğe yer verirler. 

Hissal paylaşımların da kova burçları açısından önemli bir yere sahip olduğunu unutmamak gerekiyor. His ve de saygı içermeyen cinsel birliktelikten haz duymadıkları gözlemlenir. 

Sekste En Güzel Burç Listeesi 

Türellikte En Güzel Burç

Seksi burçlar hangileri merak edenlere akrep, aslan ve de kova şeklinde ilk 3’lüden söz ediliyor. Ancak sadece bunlar ile sınırlı kalınmıyor ve diğerlerinin de listede yer aldığı görülüyor. Dördüncü ile devam etmek gerekirse:

  • Terazi oluyor ve romantik sekste başı çeken burçlar arasında gösteriliyor. 
  • Yay geliyor ve tutkulu seks adına öne çıkan burçlar arasında yer alıyor. 

Altıncı sırada gelen koç burcu oluyor ve sıkıcı seksten uzak kalmak istediği görülüyor. Boğa burçları ise duygusal bağ ile gerçekleşen seksle tatmin oluyor. 

Devamında balık ve de ikizler şeklinde diğer burçlara değinilir. Nihayetda ise yengeç, başak ve de oğlak yer alır. Oğlak mahremiyete önem verdiği için en son burç kabul edilir. 

Etiket yok

140 gösterim, 1 gün

  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir