Türellikte CD Ne Demek 

admin Ataköy Escort 24 Mayıs 2022

Cinsellikte CD Ne Demek 

CD olarak en başta Crossdresser açılımından söz etmek en doğrusu olacaktır. İngilizce bir terim olarak aramıza katılıyor. Merak edenlere de Türkçe çevrimleri yapılıyor ve cinsel boyutundan söz ediliyor. Evvellikle kelime anlamından yola çıkmak gerekirse:

  • Zıt giyinmeye işaret eder ve erkeklerin bayan kıyafeti giymesi şeklinde belirtilir. 
  • Erkek kıyafetleri giyen kadınlar için de yine CD tanımı yapılmaktadır. 

Türellikte CD ne demek sorusuna eşcinsellik üzerinden yanıt vermek karmaşık olacaktır. Çünkü CD olarak sekse geçen bireylerin hepsi de eşcinsel değil. Yalınce bir giyim tarzı ve de zevk şeklinde de tanımlanan terimler arasında gösterilmektedir. 

Türellikte CD Nasıl Olunur?

Türel birlikteliklere yeni bir form katmak isteyenler kostümlere sarılıyor. Değişik kostümler ve de seks oyuncakları cinsel

Cinsellikte CD Ne Demek 

Türellikte CD Ne Demek

formların değişiklik göstermesi adına sıklıkla ele alınıyor. 

Değişime karşı cinsellikte CD ne demek öğrenenler bu yönde de seçimini yapabilir. Gerek kadınların gerekse erkeklerin CD olarak birlikteliğe yön vermeleri sağlanabilir. Birliktelik adına:

  • Erkek kıyafetlerini giymiş olan kadınlar beyleri tatmin edebiliyor. 
  • Bayan kıyafetlerini giymiş olan beyler de kadınların ilgisini çekebiliyor. 

Değişiklik arayışına olanlar seçimini bu yönde yapabilir. Her ne kadar CD denilince ilk akla gelen eşcinsellik olsa da işin farklılık ve de haz yanı da bulunuyor. Eşcinsellik yerine farklılık arayışında olanlar da bu yönde seçimini yapabiliyor. 

Türellikle CD Travesti Mi?

Cinsellikte CD Ne Demek 

Türellikte CD Ne Demek

Türellikte CD ne demek soranlara çeşitli terimler üzerinden açıklama yapılmaktadır. Eşcinsellik ve de travesti olarak ayrı terimler eşliğinde açıklamalara göz atılabilir. 

Söz konusu cinsel haz ve de istekler olduğunda CD trans bireye de işaret edebiliyor. Erkeklerin kadın kılığı ve de tavırları ile bu yönde de seçimini yaptığı görülüyor. Buradan tamamen kişinin:

  • Dürtülerine bağlı olarak yaşam biçimine yön verdiği görülüyor. 
  • İstek ve arzularına karşı yaşam ile cinsel ilişki tarzını değiştirdiği gözlemleniyor. 

CD olarak tüm aksiyonlarda bulunan kişiler için ‘travesti’ tanımı yapılabilir. Ancak söz konusu aksiyonlardan ziyade sadece kostüm veya farklı bir cinsel form ise bu durumun eşcinsellik ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır. 

Türellikle CD İle Dragqueen İlişkisi 

Türellikle kostümler farklılık gösterebilir ve bu şekilde farklı formlara geçilebilir. Ancak söz konusu kostümler ile belirli bir seyirciye Show yapmak olduğunda bu durum dragqueen şeklinde ele alınmaktadır. 

Nihayet derece ince bir çizgiye sahip olan cinsel terimler arasında olduğu açık durumda. Bu terime karşı:

  • İngilizce olarak Crossdresser tanımı yapılır ve çevrimlerine geçilir. 
  • Erkek / kadın kıyafetleri üzerinden cinsel ilişkinin gerçekleşmesi esas alınır. 

Söz konusu sadece kostüm olduğu zaman bunu eşcinsellik ya da trans birey üzerinden değerlendirmek hata olacaktır. Tüm bu terimler iç güdülere bağlı olarak şekillenir. Kostüm dışında bireyin cinsel tarzı da diğer terimlerin ortaya çıkmasını sağlar. 

Etiket yok

126 gösterim, 2 gün

  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir